Komercjalizacja budynków brzmi bardzo poważnie. Dla wielu osób może to oznaczać jakiś skomplikowany proces. W rzeczywistości nie taki diabeł straszny pod warunkiem, że wiesz co robisz i strategicznie podejdziesz do całego procesu.

Moim gościem jest Aleksander Weiss, który skomercjalizował 5,5 tyś m kw powierzchni biurowych i skutecznie nimi zarządza. W ciągu 10 lat utrzymał obłożenie na poziomie 98% wynajętych powierzchni non stop! Myślę, że to całkiem niezły wynik.

Aleksander dzieli się swoim doświadczeniem począwszy od tego jak wybrać odpowiedni lokal, po jego przygotowanie i w końcu pełną komercjalizację i maksymalizację zysku z tej powierzchni.

W wywiadzie między innymi odpowiada na pytania:

 • Jakie budynki sprawią, że twoja powierzchnia najmu będzie miała pełne obłożenie?

 • Od czego zacząć jak myślisz o inwestowaniu w nieruchomości komercyjne?

 • Jak tymi budynkami zarządzać by czerpać z nich jak największe korzyści?

W tym odcinku znajdziesz bardzo dużo wiedzy. Ja osobiście zapisałam sobie 15 punktów, które są najważniejsze w procesie komercjalizacji. Stwierdziłam że podzielę się z Tobą tą notatką. Aby ją pobrać podaj swojego maila w formularzu na stronie, a dostaniesz ode mnie link do pobrania notatki. Jeżeli już kiedyś się zapisywałaś(eś) na tą listę, wówczas poszukaj maila w swojej skrzynce mailowej. Prawdopodobnie wysłałam Ci już wiadomość z linkiem 🙂

Music by audionautix.com

Wolisz oglądać? Nie ma problemu! Ten podcast został nagrany na żywo na FB LIVE. Możesz obejrzeć nas na profilu Ruszamy Nieruchomości lub na moim kanale Marta Baczewska-Golik na YouTube.

 

Oceń podcast Ruszamy Nieruchomości

Jeżeli słuchasz na iPhone w aplikacji podcast:

 1. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 2. w sekcji Podcasty kliknij na RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 3. przejdź do zakładki Recenzje,

 4. naciśnij link Napisz recenzję.

  Uwaga: program wymaga zalogowania na swoje apple ID.

   Jeżeli słuchasz na komputerze zobacz jak możesz to zrobić z PC:

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

 1. wejdź na stronę ruszamynieruchomosci.pl/sticher lub poszukaj podcast RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI w wyszukiwarce na stronie www.sticher.com

 2. przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno Show Ratings and Reviews,

 3. kliknij na link Write a review.