marta01_kadr Marta Baczewska-Golik licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, inwestor i założycielka HouseTube Nieruchomości. W 2006 roku rozpoczęła pracę jako doradca ds. kredytowych w MultiBanku, a następnie przeszła do pracy w biurze nieruchomości. Od tego czasu brała udział w wielu transakcjach, pośrednicząc w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości mieszkaniowych, biur czy obiektów przemysłowych. Na spotkaniu podzieli się swoim doświadczeniem i sprawdzonymi metodami sprzedaży nieruchomości.
JB_14011802 Joanna Bąk, doradca kredytowy. Jej Pasją jest pomoc osobom szukającym odpowiedniego finansowania dla ich wymarzonego miejsca, które będą mogły nazwać Domem. Razem ze swoimi klientami przechodzi krok po kroku przez wszystkie kwestie, które wydawać się mogły zawiłe. Tematom z pozoru niemożliwym nie daje najmniejszych szans! Na spotkaniu zdradzi, jakie triki stosują banki w umowach kredytowych i jak należy ich unikać. Odpowie na Twoje pytania wprost i szczerze. Dowiesz się dokładnie czego należy unikać we współpracy
z bankami.
JJ Joanna Jańczuk, specjalizuje się w prawie procesowym i administracyjnym, ma bogate doświadczenie w doradzaniu klientom indywidualnym i korporacyjnym w trakcie nabywania, eksploatacji i zbywania nieruchomości. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Gdańskim i filozofię teoretyczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w departamencie prawnym grupy spółek o zasięgu międzynarodowym. Od 2010 r. współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Legal Consulting-Mateusz Romowicz oraz z Kancelarią Radców Prawnych Legal Consulting Romowicz i Partnerzy Spółka Partnerska z siedzibą w Gdyni. Na spotkaniu będzie służyć radą i pomocą we wszystkich Twoich prawnych wyzwaniach związanych z nieruchomościami.
1_foto_czb Do założenia pracowni projektowej Vives Design skłoniła mnie miłość do pięknych przestrzeni i chęć urzeczywistniania prywatnych wizji klienta dzięki mojemu doświadczeniu. Home staging, czyli podnoszenie jakości przestrzeni, jest prostą i skuteczną metodą podnoszenia atrakcyjności nieruchomości i to właśnie sekretami tej metody chciałabym się z Państwem podzielić. Z moją pomocą stworzą Państwo czytelną i atrakcyjną ofertę każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni. Pomogę w określeniu docelowego klienta dla Państwa mieszkania, stworzę raport określający planowane 'porządki’, przeprowadzę przez ewentualny remont oraz przygotuję mieszkanie do sesji zdjęciowej.
image001

Tomasz Kozieł swoją przygodę z fotografią rozpoczął w 2008 roku. Dzisiaj specjalizuje się w robieniu prezentacji i spacerów wirtualnych. Na stałe współpracuje z HouseTube Nieruchomości, realizując poszczególne projekty wizualne dla sprzedawanych nieruchomości. Oto efekt jego ostatniej prezentacji:

Na spotkaniu będzie do Twojej dyspozycji i odpowie na wszelkie pytania dotyczące przygotowania nieruchomości do spaceru wirtualnego.

Zrzut ekranu 2015-01-18 o 18.33.03

Michał Piotrowski fotograf z krwi i kości. Fotografia wnętrz to jego specjalność. Ponadto, jest założycielem punktów fotograficznych
w Gdańsku, gdzie możesz zrobić wszystkie niezbędne zdjęcia do dokumentów i nie tylko. Zachęcam do zapoznania się z jego portfolio: http://dwa-style.blogspot.com/p/wnetrza.html

Na spotkaniu doradzi i podzieli się swoim doświadczeniem, jak zrobić atrakcyjne zdjęcie Twojego mieszkania.

HouseTube Nieruchomości Zespół HouseTube Nieruchomości będzie służył pomocą i radą na każde „wyzwanie nieruchomościowe”. Po prostu skorzystaj z naszego doświadczenia
i wykorzystaj do sprzedaży lub kupna nieruchomości bez ryzyka i stresu. Wystarczy wcielić w życie nasze metody krok po kroku, a sukces masz gwarantowany!