Własna Agencja Nieruchomości to duży projekt. Bardzo często wiąże się z równie dużą zmianą w życiu zwłaszcza jeżeli jesteś akurat na etapie przebranżowienia się. To wszystko może i nawet ma prawo przerażać.

Jednak jak do każdej zmiany również i w tym wypadku trzeba podejść metodycznie. Krok po kroku. I powiedzmy sobie szczerze nie od razu Rzym zbudowano więc Ty również swoją agencję będziesz budować cegła po cegle.

Najgorsze co możesz zrobić to zacząć się porównywać do biur, które są już od wielu lat na rynku. Oni mają to co mają właśnie dlatego, że tworzą to sukcesywnie od kilku lat. Ale spokojnie! Jeżeli dasz sobie czas też dojdziesz do takich rezultatów.

  • Jak podzielić ten projekt na mniejsze kawałki?
  • Jak poradzić sobie z nieznanymi wyzwaniami?
  • Co ważne, a co zupełnie nie ma znaczenia na starcie?
  • Co to jest minimalna wersja wszystkiego i jak ją stosować w biznesie?

To są pytania, które być może kłębią się teraz w Twojej głowie. Dobra wiadomość jest taka, że wszystko można “okiełznać”. I właśnie o tym jak to zrobić rozmawiamy w najnowszym odcinku z Maria Niemir-Błaszak. 

Uznałyśmy z Marią, że temat jest na tyle ważny, że przygotowałyśmy bardzo konkretny materiał, który pomoże Ci przejść na spokojnie cały proces zmiany oraz zaplanować konkretne działania. Agencja nieruchomości to biznes o niskim wkładzie własnym, a potencjalnie dużych zyskach, ale to nie znaczy, że jest to łatwy biznes do zrobienie. Wymaga determinacji, szkoleń i chęci samodoskonalenia się! Dlatego jeżeli poważnie o tym myślisz koniecznie pobierz przygotowany przez nas materiał.

 

LINKI

Zapisz się na 4-dniowy cykl szkoleń: https://kobiecastronainwestowania.pl/zostan-agentem-nieruchomosci/

Podcast: Z KORPO do nieruchomości

 

Music by audionautix.com