Marzeniem wielu osób jest osiągnięcie wolności finansowej. Jednak z rozmów z wieloma moimi klientkami wynika, że owszem bardzo by chciały taki stan osiągnąć, a tymczasem nie są one w stanie podejmować niezależnych decyzji finansowych, inwestycyjnych a nawet rozwojowych. Nie oznacza to, że nie mogą tego robić. Bardzo często potrzebują takiego “poklepania” po ramieniu, potwierdzenia w oczach bliskich, że robią słusznie, a czasem faktycznie muszą się zapytać o zgodę.

 

Zastanawiałam się co mogę podarować kobietom w Dniu ich święta. Marzec to miesiąc Kobiet, dlatego postanowiłam nagrać ten odcinek, który mam nadzieję dla wielu z nas stanie się inspiracją do tego by wejść na ścieżkę niezależności!

 

Zaprosiłam do podcastu Izę Dejdę, która jest dla mnie przykładem kobiety, która pomimo strachu sięgnęła po swoje marzenia o byciu w pełni niezależną kobietą. W wieku 43 lat odeszła z dobrze płatnego etatu, by wejść na ścieżkę przedsiębiorczości, na której nigdy wcześniej nie była. Dzisiaj z powodzeniem buduje markę online Zdrowo w biegu, markę odzieżową Tukan oraz inwestuje w nieruchomości na najem długoterminowy.

 

Wspólnie rozmawiamy dlaczego warto zostać przedsiębiorcą. Jak bardzo ważne jest nauczenie się podejmowania niezależnych decyzji i wzięcia za nie pełnej odpowiedzialności nie tylko w biznesie, ale tak naprawdę w całym naszym życiu. Rozmawiamy o zmianach w myśleniu i w naszym otoczeniu jakie powoduje założenie własnej firmy. I w końcu o tym jak przełamać wewnętrzne obawy i pomimo strachu działać oraz sięgać po własne marzenia!

 

Jeżeli marzysz o wejściu w biznes nieruchomościowych to z okazji Dnia Kobiet 8 marca o godzinie 19:00 poprowadzę bezpłatne szkolenie na temat “miękkich strategii” wejścia na rynek nieruchomości. Opowiem o tym, gdzie mogą Cię one doprowadzić pomimo iż być może wyglądają na początku zupełnie niepozornie!

 

Zapisz się i bądź ze mną na spotkaniu na żywo! >> https://kobiecastronainwestowania.pl/webinar-nieruchomosci-od-kuchni/

 

Music by audionautix.com