Ostatni raz taki organizacyjny odcinek nagrałam 29 września 2015 roku. Był to pierwszy odcinek podcastu Ruszamy Nieruchomości, w którym zapowiedziałam o czym będzie podcast i czego możesz się po nim spodziewać.

Minęło sporo lat i o to nagrywam 145 odcinek, choć mam wrażenie, że gdzieś się kiedyś pomyliłam w numeracji i było ich w sumie więcej.

Dzisiaj po dość długiej przerwie postanowiłam znowu przemówić do mikrofonu. Na nowo poczuć frajdę z nagrywania, która gdzieś po drodze trochę jakby zgubiłam.

Dlatego z ogromną przyjemnością publikuję po tak długiej przerwie odcinek i trochę czuję się jakbym startowała od nowa. Znowu postanowiłam podzielić się ze słuchaczami garścią swoich pomysłów na to jak ma ten podcast wyglądać i czego się możesz po nim spodziewać.

Planuje wrócić do regularności publikacji. 2 odcinki w miesiącu, może z czasem więcej, ale nie obiecuję, bo trzeba mierzyć siły na zamiary.

Ponieważ tworzę ten podcast dla Ciebie to podziel się swoją opinią jakie tematy są dla Ciebie szczególnie interesują? Będę wdzięczna jeżeli poświęcisz chwilę i uzupełnisz krótką ankietę 🙂 Zawarłam w niej kilka technicznych pytań dotyczących formuły odcinka, długości trwania, ale także i pytam o Ciebie, bo chciałabym wiedzieć trochę więcej o moich słuchaczach.

Uzupełniam ankietę

Wykaz linków, o których była mowa w odcinku:

Strona mojej agencji nieruchomości:

www.agencja.ruszamynieruchomosci.pl

Kurs Pani na Włościach:

www.ruszamynieruchomości.pl/pani-na-wlosciach

Najbliższe wydarzenie na żywo:

www.ruszamynieruchomości.pl/webinar

Ruszamy bez kapitału! Poradnik 5 pomysłów na biznes w nieruchomościach do pobrania:

https://ruszamynieruchomosci.pl/inwestowanie-bez-kapitalu

Ankieta do uzupełnienia dla słuchaczy:

https://forms.gle/brcCKHT5zgxoRgxQ7