Branża nieruchomości to nie tylko kolorowe tęcze i historie sukcesu. To również cała plejada wyzwań i codziennych zmagań.

Nieruchomości to ekscytacja i praca dająca wiele satysfakcji, ale nie zapominajmy, że to biznes jak każdy inny, w którym często mierzymy się z wieloma czynnikami zewnętrznymi, często stresogennymi.

Jednak nagrodą jest: NIEZALEŻNOŚĆ.

Nie chcę powiedzieć, że wolność, bo jednak nim osiągniesz ten etap trochę trzeba się napracować, ale zdecydowanie mogę powiedzieć że to co zyskujesz wchodząc w tą branżę, to niezależność czasu i pieniędzy.

Co mam na myśli? Brak ograniczeń. Ty decydujesz ile chcesz zarabiać i ile czasu na to chcesz poświęcić.

Zaprosiłam do rozmowy Olgę Marciniak, która to biznes nieruchomościowy stawiała od podstaw na dwóch kontynentach: Australii i Europie – tj. w naszej rodzimej Polsce.

Zaprosiłam Olgę, bo osobiście uważam, że jest to niesamowicie silna osoba, niezwykle pozytywna i pędząca ciągle do przodu. Co chwile widzę jak realizuje nowe pomysły pomimo wielu wyzwań.

Rozmawiamy o blaskach i cieniach branży nieruchomości, ale także o tym jak ten biznes pomógł jej w bardzo trudnej życiowo sytuacji kiedy zmagała się z chorobą swojej córeczki.

Olga bardzo szczerze opowiada jak sobie radzić w najtrudniejszych sytuacjach w biznesie i życiu ja osobiście wzięłam sobie mega do serca jej podejście. Po prostu WOW!

Posłuchaj niezwykle inspirującej rozmowy. Zdecydowanie warto!

Posłuchaj i napisz w komentarzu co Ciebie urzeknie w tej historii. Nie mogę się doczekać twoich przemyśleń.

Chcesz zacząć działać w branży nieruchomości? Pobierz bezpłatny poradnik jak zacząć bez wkładania w ten biznes wielkiej kasy.

 

LINK DO PORADNIKA: 
5 pomysłów na biznes w nieruchomościach