Prowadzenie wspólnego życia bywa wyzwaniem. Kto doświadcza życia w związku ten wie o czym mówię, ale prowadzenie wspólnego życia i biznesu wydaje się wyzwaniem spotęgowanym! Od 2017 roku spotykam na swojej drodze jako szkoleniowiec i mentor w branży nieruchomości kobiety, które marzą o rozpoczęciu własnego biznesu w nieruchomościach. Wielokrotnie słyszałam słowa w stylu: gdyby tylko mój mąż/partner mnie wsparł w tym dążeniu… gdyby tylko on chciał się również w to zaangażować…

Jednak prowadzenie życia pod jednym dachem i jednocześnie prowadzenie wspólnego biznesu wiąże się z wieloma ryzykami.

Pierwszym takim oczywistym jakie przychodzi na myśl jest aspekt finansowy. Jedno źródło dochodu w rodzinie może być ryzykowne.
Drugie zaś wiąże się ze zdominowaniem relacji problemami i wyzwaniami płynącymi ze wspólnego biznesu. To może być dużą próbą dla relacji.

Jak w tym wszystkim zachować balans? Czy można pogodzić biznes i życie prywatne? A może potrzeba do tego szczególnych cech osobowości? Krętymi drogami do nieruchomości doszła moja rozmówczyni Joanna Ekert. Inwestorka i pośredniczka nieruchomości. Przeszła długą drogę zmiany swojej ścieżki zawodowej od korporacji do inwestorski. Obecnie przedsiębiorczyni, która z sukcesami prowadzi własną agencję nieruchomości Domoj.pl

W tej niezwykle szczerej rozmowie opowiada o swojej historii w branży, oraz o tym jak udało jej się poukładać partnerstwo w życiu i biznesie. O podziale ról, finansach wspólnych i tych oddzielnych. Innymi o wszystkim co ważne, by utrzymać zdrowe relacje z partnerem w życiu i biznesie.

LINKI:

Jeżeli myślisz o rozpoczęciu pracy w zawodzie agenta nieruchomości koniecznie przyjdź na bezpłatne szkolenie:

Jak zostać agentem nieruchomości?

www.ruszamynieruchomosci.pl/zostan-agentem

Jeżeli chcesz zobaczyć “case study” Joanny z rynku pierwotnego to zapraszam na kanał YT, gdzie w szczegółach rozmawiamy o jej ekskluzynym flipie na rynku pierwotnym.

https://www.youtube.com/live/9BxKWm8x6LI?feature=share

PS. Przy okazji zasubskrybuj kanał! Podcasty w formie video również będą się na YT pojawiać!