Niestandardowo RN #02

Po raz drugi spotykamy się z Łukaszem Kruszewskim w audycji Ruszamy Nieruchomości – Niestandardowo.

Tym razem bierzemy ciężki kaliber: ANATOMIĘ sprzedaży nieruchomości, czyli jak się zabrać za sprzedaż mieszkania krok po kroku. Temat na tyle jest złożony, że zdecydowaliśmy się podzielić go na 3 odcinki. W pierwszym omawiamy bardzo szczegółowo ANATOMIĘ rynku nieruchomości. To jest co należy zrobić zanim w ogóle zaczniesz sprzedawać swoją nieruchomość? Jak zbadać i co najważniejsze przeanalizować rynek nim cokolwiek zrobisz. Dlaczego to takie ważne?

Oboje z Łukaszem mamy spore doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Dzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, a nawet powiem więcej: zdradzę ci w tych odcinkach moje największe tajemnice sprzedażowe tj. model sprzedażowy jaki opracowałam wraz z moim zespołem HouseTube Nieruchomości na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w obrocie nieruchomościami. Jeżeli uważasz, że to wciąż mało to jeszcze sporządziliśmy z Łukaszem skrypt do pobrania z najważniejszymi zadaniami jakie musisz wykonać jak szykujesz się do sprzedaży własnego domu, mieszkania czy lokalu! Wystarczy, że podasz swojego maila i link do pobrania skryptu przyjdzie na twoją skrzynkę automatycznie.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy i jeżeli uznasz, że może komuś przynieść jakąś realną wartość podziel się tym odcinkiem ze swoimi znajomymi!

Music by audionautix.