Na temat marketingu powstały na prawdę potężne dzieła. Temat jest tak szeroki i obszerny, że nie sposób o tym krótko opowiadać. Przyznaję, że trochę się rozgadaliśmy z Łukaszem, ale tak to jest jak dwóch praktyków zaczyna rozmawiać z pasją o tym czym się zajmują na co dzień, jakie mieli przypadki itp, itd…

Jedno jest pewne jeżeli zajmujesz się zawodowo sprzedażą nieruchomości z pewnością to zrozumiesz i jestem pewna, że dorzuciłbyś coś jeszcze od siebie do tego tematu. Natomiast jeżeli myślisz o samodzielnej sprzedaży nie możesz opuścić tego odcinka, bo najzwyczajniej w świecie pewnie o wielu aspektach promocji swojej nieruchomości pewnie nie pomyślałeś do tej pory, a zdecydowanie warto pomyśleć i co ważniejsze ZROBIĆ!

Właśnie ZROBIĆ! To jest w ogóle słowo klucz. Marketing to bardzo wdzięczna i kreatywna praca, niemniej jednak u wielu kończy się tylko na długich dyskusjach i snuciu planu, a prawda jest taka, że czasem niewiele trzeba by stał się niezwykle skutecznym narzędziem w pozyskaniu klienta. Szczerze mówiąc im bardziej jest on prosty i autentyczny tym bardziej skuteczny.

Posłuchaj czego zdecydowanie nie możesz sobie odpuścić w promocji swojej nieruchomości, na czym skupić swoją uwagę, a na co nie warto tracić czasu i pieniędzy.

I jeszcze jedno – uważaj by nie przesadzić! Jednym słowem jak znaleźć złoty środek w marketingu nieruchomości rozmawiają Łukasz Kruszewski i Marta Baczewska-Golik.

Ps. Nie zapomnij pobrać skryptu do tego odcinka! Różowy box po prawej – wystarczy, że podasz swojego maila i dostaniesz na swoją skrzynkę link do naszych notatek!

Music by audionautix.com