O inwestowaniu jest bardzo dużo blogów, książek, kanałów na youtubie itp. Jak się chce to naprawdę można spędzić długie godziny na śledzeniu informacji na ten temat. Jedyny problem jaki zawsze miałam z tego typu informacjami dotyczył kwestii wiarygodności źródła. Czy to o czym autor pisze jest możliwe w Polsce? Czy ktoś tego spróbował?

Przypuszczam, że nie jestem jedyna, którą tematyką inwestowania w nieruchomości zainteresował Robert Kioysaki. Cokolwiek by nie powiedzieć o jego książkach to trzeba przyznać, że są bardzo inspirujące, natomiast zostawiają po sobie to pytanie: I CO DALEJ?

  • Od czego zacząć?
  • Jak zdobyć kapitał na pierwszą inwestycje?
  • Jak znaleźć okazję?
  • Jak stać się tym Inwestorem z czwartego kwadrantu?
  • Czy w Polsce jest to możliwe?
  • Jak to zrobić bez doświadczenia?
  • Co to jest ta dźwignia finansowa i jak z niej korzystać?

Pytania mnożą się w głowie a im głębiej w las tym ciemniej.

Kim jest Nowoczesny Inwestor i jak się nim można stać zaczynając zupełnie od zera?

Lots of love,Annie (1)

 

Pobierz bezpłatnie fragment książki Nowoczesny Inwestor i poznaj Modele Inwestycyjne minimalizujące zaangażowanie kapitału. 

Wpisz swój adres email w różowym boksie pobierz skrypty, a link do pobrania pdf-u zostanie wysłany na twoją skrzynkę.

 

 

Posłuchaj historii zwykłego chłopaka z Lublina, który po prostu postanowił zostać inwestorem i to zrobił. Nie mając wsparcia od nikogo zaczął odkładać z etatu swoje pierwsze 30 tyś i obrócił nimi na nieruchomości podwajając przy tym swój kapitał. Wykorzystał do tego dostępny dla każdego mechanizm dźwigni finansowej. Na swojej pierwszej transakcji zarobił 100%. Daniel Siwiec dzisiaj inwestuje w milionowe projekty, jest deweloperem, właścicielem biura nieruchomości oraz autorem książki „Nowoczesny Inwestor”.

W swojej książce opisuje metody ograniczania kapitału własnego w inwestycji. Jego modele inwestowania z powodzeniem można wykorzystać inwestując w małą nieruchomość jak i w duży projekt inwestycyjny.

W wywiadzie opowiada jak dostrzec wartość tam gdzie wszyscy inni widzą problemy. Opowiada jak kreuje wartość na konkretnych przykładach swoich inwestycji dzięki czemu później swoje nieruchomości odsprzedaje z dużym zyskiem. Dzieli się swoimi przemyśleniami na temat najczęściej popełnianych błędów przez początkujących inwestorów oraz tłumaczy dlaczego nie należy przejmować się brakiem pieniędzy.

Lots of love,Annie

 

Już teraz możesz zupełnie bezpłatnie pobrać fragment jego książki Nowoczesny Inwestor. A jak będziesz czuć niedosyt to zachęcam do jej zakupu w całości na stronie: www.osmpower.pl

Wpisz swój adres email w różowym boksie pobierz skrypty!!!