Wyczekiwany i obiecany wywiad z Joshem i Mattem Altman jest już w końcu 🙂

Nie było łatwo odciągnąć braci Altman od obowiązków na konferencji Twój Ruch organizowanej przez Marcina Osmana w Warszawie w lutym 2017. Podziwiałam ich stoicki spokój i uśmiech jakim każdego obdarzyli. Matt podpisał całe mnóstwo książek. Jedną z nich mam również z jego ciekawym podpisem i zamierzam podarować ją osobie, która przesłucha wywiad udostępni go w sieci z dopiskiem #ruszamynieruchomosci i podzieli się swoją opinią w komentarzu na blogu lub FB.

W tym odcinku również rozstrzygam zaległy konkurs. Wybrałam dwie osoby, którym prześlę książkę Zapytaj Garyego – także zachęcam do posłuchania polskiej wersji by usłyszeć, kto wygrał 🙂

Czego się dowiesz z tego odcinka?

Josh i Matt odpowiadają na pytania:

  • Jak zdobyć zaufanie wpływowych klientów?
  • Jak doszli do swojego sukcesu w zaledwie 15 lat prowadzenia biura nieruchomości?
  • Dlaczego to właśnie im gwiazdy Holywood powierzają swoje nieruchomości na sprzedaż a nie tysiącom innym pośrednikom działającym w LA?
  • Czy warto inwestować w nowe technologie jak video czy spacer wirtualny?
  • Co by zrobili gdyby mieli od podstaw zacząć biznes w Polsce?

Oboje bracia dzielą się w sposób bardzo otwarty swoim doświadczeniem i przemyśleniami na temat biznesu. Polecam wysłuchanie rozmowy.

Music by audionautix.com

Jeżeli chcesz pozostać ze mną w kontakcie zapisz się na moją listę mailingową lub polub mój funpage na FB. Wstawiam tam zawsze aktualne informacje dotyczące nowych odcinków czy innych moich pomsłów dotyczących z rozwojem tego podcastowego bloga. Spodziewaj się ode mnie samych konkretów, bo naprawdę nie mam czasu na rozsyłanie nie istotnych informacji. 

Na listę możesz zapisać się podając swojego maila w różowym boxie na dole strony jeżeli czytasz to na urządzeniu moblinym lub w prawym górnym rogu. Automatycznie dostaniesz też dostęp do materiałów dodatkowych jakie przygotowałam do poprzednich odcinków. Do usłyszenia 🙂