Wydanie książki to jest zaledwie 20% mojego biznesu. Tak naprawdę to co robię, to pomagam sobie i innym sprzedawać więcej. – powiedział Marcin Osman

Zaprosiłam Marcina do podcastu po raz drugi, gdyż uznałam, że jest on najlepszym kandydatem do rozmowy na temat jak zaistnieć w biznesie kiedy się dopiero startuje. Kiedy nie ma się jeszcze poleceń i kiedy jeszcze Cię nikt nie zna. Jak zbudować sobie markę? Jak zdobyć pierwszych klientów?

Marcin jest idealnym przykładem, że można to zrobić bez wielkich nakładów wkładając w to po prostu swoje zaangażowanie, kreatywność i pracę. Dzisiaj kiedy możemy osiągnąć status experta niezależnie od branży bardzo szybko i stosunkowo łatwo. Wystarczy zastosować odpowiednie narzędzia komunikacji, wykorzystać do tego siłę social media i poznać podstawowe zasady content marketingu by osiągnąć pożądany cel.

W rozmowie z Marcinem nie powołujemy się na górnolotne przykłady sukcesów kampanii coca coli czy innych koncernów, bo nikt kto zaczyna nie dysponuje takimi budżetami na marketing. Z podcastu dowiesz się jak Ty możesz to zrobić angażując przede wszystkim swój czas a nie pieniądze by o Tobie zrobiło się głośno na tyle, żeby klienci się sami do Ciebie zgłaszali.

Zapraszam do wysłuchania wywiadu.

Music by audionautix.com

Oceń podcast Ruszamy Nieruchomości

Jeżeli słuchasz na iPhone w aplikacji podcast:

  1. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

  2. w sekcji Podcasty kliknij na RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

  3. przejdź do zakładki Recenzje,

  4. naciśnij link Napisz recenzję.

  5. Uwaga: program wymaga zalogowania na swoje apple ID.

    Jeżeli słuchasz na komputerze zobacz jak możesz to zrobić z PC:

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

  1. wejdź na stronę www.stitcher.com/podcast/ruszamy-nieruchomosci lub poszukaj podcast RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI w wyszukiwarce na stronie www.sticher.com

  2. przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno Show Ratings and Reviews,

  3. kliknij na link Write a review.