Jak znaleźć okazje to jedno, a jak ją rozpoznać to drugie. Jeżeli chcesz inwestować w nieruchomości, musisz nauczyć się obu czynności. Musisz poznać swój rynek od podszewki. Musisz stać się ekspertem na swoim lokalnym rynku, by z powodzeniem rozpoznawać, co jest okazją na rynku a co nie.

W tym odcinku razem z Grzegorzem Tomiakiem rozmawiamy, co jest okazją na rynku wtórnym, a co na pierwotnym. Okazuje się, że na obu rynkach można z dużym powodzeniem flipować i zarabiać fajne pieniądze. Grzegorz dzieli się swoim doświadczeniem z obu rynków.

Odpowiadamy też na pytanie, dlaczego warto inwestować na rynku, który się dobrze zna i ile trzeba zobaczyć mieszkań, by trafić na okazje.

W odcinku Grzegorz wspomina o swojej pierwszej inwestycji. O tym, jak wiele się na niej nauczył. Efekt tego możesz zobaczyć na tym krótkim video:

Ponadto wspominamy webinar, który wspólnie prowadzimy:

Jak kupić i sprzedać nieruchomość z dużym zyskiem?

Szczegóły webinaru znajdziesz tutaj:

A dla tych, co naprawdę chcą poszerzyć wiedzę na temat flipowania mamy całe szkolenie:
FLIPOWANIE, czyli jak kupic, wyremontować i sprzedać nieruchomość.

Jest to szkolenie skierowane do osób, które chciałby na obrocie nieruchomościami zarabiać całkiem fajne pieniądze. Z moich obserwacji i rozmów z fliperami zarobić można od 30 tys. w górę w Polsce w zł, a w UK w funtach. Kurs jest w dwóch pakietach na Polskę i na UK. W pakiecie UK będą dodatkowe moduły uzupełniające o brytyjski rynek. Także wybierając ten pakiet otrzymasz wiedzę zarówno z rynku polskiego, jak i brytyjskiego.

Czego się możesz spodziewać po tym szkoleniu? Przede wszystkim tego, że dostaniesz wszystkie narzędzia i wiedzę do tego, by zacząć. Począwszy od szczegółowej wiedzy na temat poszukiwań i rozpoznawania okazji inwestycyjnych, jak zrobić badanie rynku, dokładnej analizy kosztów całego procesu inwestycyjnego, niezbędne kalkulatory, składniki ceny, obliczanie opłacalności inwestycji, po podstawową wiedzę prawną i podatkową. Nie jesteśmy prawnikami ani doradcami podatkowymi, ale praktykami tego biznesu więc dowiesz się jak zorganizować taką działalność od strony prawnej i podatkowej, żeby nie mieć problemu z fiskusem. Ponadto poprosiłyśmy prawnika do tego, by stworzył wzory umów współpracy z inwestorami, bo często pytacie jak zabezpieczyć siebie lub inwestora, który wykłada pieniądze na twój projekt. Te umowy stworzone są na rynek Polski i będą świetną bazą do negocjacji warunków z inwestorem. Myślę, że jeżeli faktycznie chcesz zacząć ten biznes, to ten kurs będzie dla Ciebie takim Kompendium Wiedzy, bez której lepiej nie wychodzić na rynek.

Więcej informacji na temat szkolenia znajdziesz tutaj:
https://kobiecastronainwestowania.pl/product/flipowanie/

Music by audionautix.com

 


Oceń podcast Ruszamy Nieruchomości

Jeżeli słuchasz na iPhone w aplikacji podcast:

 1. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 2. w sekcji Podcasty kliknij na RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 3. przejdź do zakładki Recenzje,

 4. naciśnij link Napisz recenzję.

  Uwaga: program wymaga zalogowania na swoje apple ID.

  1.  Jeżeli słuchasz na komputerze zobacz jak możesz to zrobić z PC:

  Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

 1. wejdź na stronę www.stitcher.com/podcast/ruszamy-nieruchomosci lub poszukaj podcast RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI w wyszukiwarce na stronie www.stitcher.com

 2. przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno Show Ratings and Reviews,

 3. kliknij na link Write a review.